УТЕПЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ.  Пінополіуреан (ППУ). Напилення та заливка

Утеплення фундаменту і цокольного поверху будинку

утепление фундамента (цоколя) пенополиуретаном (ППУ)

 Без-имени-3При будівництві будинку одним з найважливіших етапів є гідро — і теплоізоляція фундаменту і цоколя. В умовах нашої країни утеплення потребують всі види фундаменту, незалежно від їх конструкції.

 Якщо ви хочете жити в теплому і зручному будинку, де немає проблем з витоками тепла, необхідна теплоізоляція фундаменту методом напилення пінополіуретану. Ця технологія вже багато років застосовується за кордоном, де пройшла всебічну «перевірку на міцність». Ми виконуєм різні види теплоізоляційних робіт у будівлях, у тому числі роблю утеплення бетонного фундаменту, стін, стелі і покрівлі.Без-имени-4

 ППУ — сучасний матеріал для утеплення фундаменту і цоколя.

 Жорсткий пінополіуретан використовують у всьому світі. З його допомогою утеплюють фундаментні стіни з цегли, піноблоку, газосилікату, бетонних плит, перекриттів. Висока адгезія дає можливість наносити цей матеріал на будь-які поверхні. Причому іноді їх не потрібно попередньо підготовляти. Основна перевага ППУ — монолітність покриття, відсутність дір ​​і тріщин у товщі утеплювача.

 Всі роботи по теплоізоляції ми виконуєм жорстким пінополіуретаном, щільність якого більше 32 кг / м3. За допомогою спеціального обладнання напилюється матеріал на ізольовану поверхню шаром в 2 см. Чекаєм, поки утеплювач стабілізується і застигне. Після чого наношуєм ще один шар ППУ і перевіряєм якість. В результаті проведених робіт ви отримуєте безшовне утеплення фундаменту, цоколя в будинку.

 Проблеми і рішення

Основне завдання теплоізоляції — зменшення втрат тепла через стіни. Роблячи утеплення цокольного поверху пінополіуретаном, ви мінімізуєте тепловтрати і знижуєте витрати на опалення будинку. При цьому отримуєте ще одна перевага — зменшуєте паро проникність фундаменту. Адже ППУ- це не тільки хороший утеплювач для стін, він також виступає в якості паро — і гідроізоляційного матеріалу.

 

 Ми працюємо з ППУ вже давно, тому знаєм, що в нашому кліматі саме він є найбільш прийнятним тепло ізолюючим матеріалом для цоколя, фундаменту. За допомогою пінополіуретану ви зможете отримати високу якість робіт в досить короткі терміни. Якщо ви будуєте будинок і не знаєте, як утеплити фундамент, цоколь, звертайтеся до мене. Я проведу огляд будівлі і виконаю повний перелік робіт по тепло — і гідроізоляції.

 Без-имени-5Утеплення і гідроізоляція фундаменту і цоколя

Гідроізоляція та утеплення фундаменту в приватному будинку — найважливіший етап будівництва. Ці роботи потрібно провести дуже якісно, ​​використовуючи теплоізоляційний матеріал з хорошими фізико-механічними властивостями. Я працюю з ППУ більше дванадцяти років, тому впевнений в його можливостях. Цей матеріал пройшов багаторічну перевірку і показав себе з кращого боку.

 Без-имени-6

 

Основні переваги теплоізоляції фундаменту, цоколя пінополіуретаном:

відсутність швів;

високий рівень теплоізоляції;

немає додаткових кріплень, тому не утворюється місток холоду;

зменшення паропроникності;

довговічність.

 

Ми пропоную послуги по якісному утепленню фундаменту зовні, зсередини з допомогою напилення ППУ. Оптимальний варіант проведення робіт я зможу запропонувати після огляду об’єкта. У деяких ситуаціях необхідно робити і зовнішню, і внутрішню ізоляцію. Проте може статися й так, що понадобітсятеплоізоляція цоколя, фундаменту (піною) лише з одного боку.

Наше завдання — провести всі роботи з тепло — і гідроізоляції швидко, якісно, ​​з дотриманням всіх норм. Результат залежить від обраного матеріалу, його щільності, а також товщини шару утеплення стін фундаменту. Щоб отримати максимальний ефект, ми наносим ППУ по всьому периметру будівлі. При цьому вважаєм, що хороший результат дає теплоізоляція фундаменту зовні жорстким ППУ шаром 60 мм.

 Без-имени-7У цьому випадку точка роси буде знаходитися в товщі утеплювача, тобто опиниться за межами стіни. Цей варіант можна визнати кращим, він дозволяє позбутися від промерзання фундаментних стін в будівлі. Є ще один момент, про який не потрібно забувати. Щоб запобігти потраплянню вологи із ґрунту в стіни будинку, необхідна гідроізоляція фундаменту будинку зовні полісечовиною.Без-имени-8

Існує і альтернативний варіант, що дозволяє одержати не найгірший результат. Це захист фундаменту мастикою Гіпердесмо (гідроізоляція). У кожного з матеріалів є свої особливості, проте обидва вони дають хороший ефект. Завершальним етапом всіх робіт стане обробка фундаменту після утеплення пінополіуретаном (під сайдинг, плити, дикий камінь).

 Універсальний захист для різних фундаментів

Вже 8 років ми виконуєм різні види робіт з теплоізоляції будівель пінополіуретаном. За допомогою технології напилення ППУ можем утеплити цоколь, фундамент, стіни, покрівлю або підлоги. Якщо ви хочете зробити будинок затишним, звертайтеся до нас. Ми можемо провести утеплення методом напиленняфундамента дерев’яного будинку, що захищає будівлю від несприятливих впливів.

Вибираючи пінополіуретан в якості теплоізоляції, ви поступаєте правильно. ППУ- це універсальна захист, яка допоможе збільшити термін експлуатації будівлі і несучих конструкцій. Ви можете замовити утеплення фундаменту з газобетонних блоків пінополіуретаном і переконатися, що втрати тепла через стіни знизилися, як і витрати на опалення.

 

 Без-имени-9

Об

ОСТАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *