УТЕПЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ.  Пінополіуреан (ППУ). Напилення та заливка

Утеплення і гідроізоляція фундаменту і цоколя пінополіуретаном (ППУ)

Без-имени-12

«Утеплення фундаменту ППУ»Без-имени-9

Правильна теплоізоляція фундаменту дозволяє істотно зменшити глибину його закладання, знизивши матеріаломісткість фундаменту, терміни його зведення, витрати на експлуатацію будівлі за рахунок мінімізації теплових втрат.

Суворі кліматичні умови Росії, де будівництво ведеться в режимі сезонно промерзають грунтів, вимагають особливої ​​уваги до проектування і влаштування фундаментів, щоб уникнути серйозних пошкоджень будівель і споруд. При промерзанні грунтів, що містять велику кількість води, загальний об’єм ґрунту за рахунок збільшення обсягу створює підйомну силу, величина якої настільки велика, що вона може зрушувати фундаменти будівель, приводити до розтріскування асфальту і деформації конструкцій з усіма витікаючими з цього наслідками.

«Тріщина у стіні в наслідок випучування грунту»Без-имени-10

Це явище називається обдиманням грунту. Варто зауважити, до обдимання грунту схильні практично всі грунти, але більшою мірою цей недолік властивий глинистим грунтам, які добре вбирають воду.

Зазвичай ця проблема вирішується шляхом заглиблення підошви фундаментів нижче позначки промерзання грунтів і видалення здимаються з підстав споруд на глибину промерзання, і заміною їх непучиністих матеріалами, такими як гравій і пісок. Гранична глибина промерзання змінюється залежно від географічного положення і може досягати 2 м і більше і регламентується відповідними нормативними документами.

Ще одним дієвим способом зменшення активності здимаються є облаштування дренажної системи фундаменту, яка дозволяє понизити вологість грунту за рахунок відведення надлишкової вологи.

Тому варто зауважити, що при влаштуванні фундаменту будинку крім перерахованих вище заходів необхідно також передбачати заходи щодо захисту підстави будівлі від промерзання. У зимовий час втрати тепла через фундамент або цоколь складають до 15% від загальних тепловтрат будівлі. Крім того промерзає фундамент не дозволяє створити тепловий комфорт у приміщеннях підвалу і першого поверху, створюються умови для зростання цвілі і гнилизни, що руйнують будівлю і знижують термін експлуатації всього будинку.

Правильна теплоізоляція фундаменту дозволяє істотно знизити витрати на опалення та експлуатацію будівлі за рахунок мінімізації теплових втрат, а також збільшує термін служби і надійність фундаменту в умовах сезонно-промерзають і здимаються, запобігає промерзання ґрунту поблизу фундаментів.

Правильна теплоізоляція може бути досягнута при використанні спеціальних теплоізоляційних матеріалів. Для пристрою теплоізоляції фундаменту і цоколя використовують матеріали, до яких висувають такі вимоги:

низький коефіцієнт теплопровідності, який не дасть конструкції промерзнути в холодну пору року;

мінімальне водопоглинання, здатність зберігати вихідні теплоізоляційні властивості протягом усього терміну експлуатації при дії вологи і механічних навантажень;

додатковий гідроізолюючі властивості;

тривалий термін експлуатації без втрати своїх характеристик.

Всім цим вимогам найбільшою мірою відповідає матеріал ПІНОПОЛІУРЕТАН (ППУ).

Мал. Утеплення фундаменту пінополіуретаномБез-имени-9

ПІНОПОЛІУРЕТАН – лідер по коефіцієнту теплопровідності серед інших матеріалів, що використовуються на сьогоднішній день . Тільки 3% від обсягу ППУ становить твердий матеріал, а решта 97% складають закриті пори, заповнені ізоляційними газами і повітрям, які є поганим провідником тепла.

Пінополіуретан має високим показником адгезії до всіх будівельним матеріалом. ППУ наноситься на бетон методом напилення, перебуваючи деякий час в рідкому стані, він обволікає всю оброблювану поверхню, заповнює всі щілини і мікропорожнини і утворюють монолітне і безшовне теплоізоляційне покриття. Збиваючи і полімеризуючись безпосередньо в точці нанесення пінополіуретан стає єдиним цілим зі стіною. Так як між утеплювачем і стіною не залишається ніяких зазорів і щілин, створюється додаткова гідроізоляційний захист фундаменту, волога не може дістатися до бетону.

Технологія напилення пінополіуретану (ППУ) може бути виконана як при зведенні нових будівель, так і в процесі експлуатації існуючих будівель, в даному випадку утеплення фундаменту по периметру будівлі дозволяє захистити грунт від промерзання і утеплити підвальні приміщення (Мал. 1).

Рис.1. Поперечний розріз і схема розташування ізоляціїБез-имени-11

Перелічимо основні переваги напилення пінополіуретану (ППУ) при теплоізоляції фундаменту або цоколя:

Пінополіуретан створює монолітне, безшовне ізоляційне покриття, обволікає всю поверхню, що захищається по всій площі, заповнює дрібні зазори і тріщини

Найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед відомих теплоізоляційних матеріалів — 0,019 ÷ 0,03 Вт / (м * К).

Високі гідроізолюючі властивості — до 90% закритих пор, що дозволяють використовувати ППУ в якості покрівельного матеріалу. Водопоглинання у ППУ не перевищує 2% від власного обсягу.

Відсутня необхідність в кріпленні або приклеюванні, як наслідок — відсутні містки холоду, через які відбувається витік тепла.

Чи не обмежена товщина ізолюючого шару. Підлягає узгодженню із Замовником.

Висока швидкість виконання ізоляційних робіт.

Характеристики теплопровідності і гідроізоляційні властивості залишаються незмінними на протяжності понад 30 років.

Пінополіуретан — екологічно чистий і безпечний для людини ізоляційний матеріал.

Мал. Гідроізоляція фундаменту пінополіуретаномБез-имени-12

 Низький коефіцієнт теплопровідності, здатність вспінюватися безпосередньо на ізольованій поверхні, заповнення всіляких тріщин і зазорів, створення міцного монолітного безшовного покриття, укупі з високим показником адгезії до будь-якої підстави, а також високі гідроізоляційні властивості і стійкість до впливу агресивних середовищ зумовило широкий спектр застосування пінополіуретану (ППУ) в різних сферах: утеплення ємностей і резервуарів, утеплення покрівлі, ізоляція трубопроводів, утеплення балконів і лоджій, утеплення будинків та ін.

За більш детальною інформацією стосовно утеплення фундаменту і цоколя пінополіуретаном (ППУ), будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Об

ОСТАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *