УТЕПЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ.  Пінополіуреан (ППУ). Напилення та заливка

Утеплювач для підлоги пінополіуретан

cf4507ae4969876df39b5f798b6f40ce_L

Під час роботи з цим матеріалом краще обмежити на час доступ пилу і вологи. Вони можуть негативно вплинути на результат роботи. Утеплювач для підлоги повинен володіти не тільки низьким коефіцієнтом теплопровідності, але і високою міцністю. Найкраще утеплювати підлогу пінополіуретаном. Це додатковий захист від проникнення холодного повітря.

Вигідно економиться площа приміщення — товщина шару всього 10 см.
Не потрібно використовувати гідро або пароізоляційний матеріал.
Висока швидкість нанесення — за 1 день покривається весь підлогу!
Прослужить пінополіуретан до 60 років.
Цей матеріал не дозволяє утворюватися конденсату, не вбирає і не пропускає вологу. Всі його складові зберігаються в рідкому вигляді.

Компоненти цього утеплювача не випаровуються, а значить, немає шкоди для здоров’я людини. Він також нешкідливий і для навколишнього середовища. Матеріал не гниє, не покривається пліснявою і протистоїть утворенню бактерій. Гризунам такий утеплювач теж не до смаку. Можете бути спокійні, шкідники в пінополіуретані НЕ заведуться. Суміш готується перед безпосередньою заливкою. Коли матеріал нанесений і підсох, проводиться кінцева стяжка, де не використовують додаткові покриття.

Етапи утеплення підлоги

Перед початком робіт потрібно проаналізувати навантаження, що впливають на утеплювач для підлоги. Будь-яка установка пінополіуретану ведеться строго за інструкцією. Тільки так можна продовжити термін його служби і захиститися від витоку теплого повітря. Вся робота повинна проводитися в захисному костюмі. На обличчя надягаємо респіратор, інакше можна нашкодити дихальній системі.

uteplitel_dlja_pola1При утепленні нової підлоги нанесення матеріалу спроститься, якщо порівнювати з утепленням в процесі ремонту. Відбувається робота в 5 етапів:

Підготовка поверхонь;
Очищення від сміття;
Нанесення піни;
Срезка зовнішнього рівня;
Установка фінального покриття.
Дуже важливо правильно вибрати і підготувати обладнання для нанесення матеріалу. Якщо немає досвіду в такій роботі, обов’язково зверніться до знаючих фахівцям. Інакше даремно витратите час, гроші і власні сили.
Внутрішню поверхню очищають від сміття віниками, пилососом або іншими зручними засобами. Якщо сміття не прибрати, якість утеплення значно впаде. При нанесенні піни враховується швидкість її підняття (лічені секунди), яка вимагає швидкої роботи пульверизатором. Наносити її можна в кілька шарів. Фінальна обробка відбувається після повного засихання і вирівнювання матеріалу.

uteplitel_dlja_pola2Переваги пінополіуретанового утеплення

Висока екологічність утеплювача для підлоги — не єдина його перевага. До інших достоїнств відносять:

підвищену вогнетривкість;
біологічну та хімічну стійкість;
стійкість перед впливом вологи;
довговічність і міцність.
Більш того, такий утеплювач, як пінополіуретан енергоеффектівен, у нього найнижчий коефіцієнт теплопровідності і він зовсім небагато важить. Також матеріал просто наноситься, якщо є відповідний інструмент і досвід.
Пінополіуретан підходить для теплоізоляції підлоги на першому поверсі і утеплення міжповерхових перекриттів. Рівень підлоги практично не підвищується через невеликої товщини шару утеплювача. Тому його вигідно наносити в приміщеннях з низькими стелями. Він чудово ізолює від шумів. А завдяки його структурі, повітря вільно циркулює в шарі теплоізоляції. Це позбавляє від необхідності робити додатковий вентиляційний зазор.

Наносити утеплювач для підлоги можна прямо на підготовлену поверхню. Встановлювати додаткові бар’єри для води або пари не потрібно. Матеріал легко зчіплюється з будь-якою поверхнею і його не потрібно додатково кріпити.

Як швидко можна нанести утеплювач?

Розпорошується пінополіуретан з використанням пульверизатора. Так створюється рівний монолітний шар, де немає тріщин або зазорів. З його допомогою утеплюється поверхню будь-якої форми. Один досвідчений фахівець проведе утеплення 200 кв. м за кілька годин. А площа в 400 кв. м покриє піною за 1 день. Якщо немає досвіду роботи з матеріалом, за нанесення піни краще не братися. Так Ви збережете гроші і час. Довірте цю роботу майстрам, тоді покриття прослужить набагато довше.

Об

ОСТАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *