УТЕПЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ. Пінополіуреан (ППУ). Напилення та заливка

Утеплення і гідроізоляція покрівлі пінополіуретаном (ППУ)

Без-имени-7

Без-имени-1Дах є одним з найважливіших елементів конструкції будь-яких будівель. Він повинний гідно витримувати зовнішні впливи, захищати від атмосферних явищ: опадів, сонця і температурних явищ.

На частку даху припадає до 30% всіх тепловтрат будівлі, тому її утеплення та гідроізоляція — це складний комплекс завдань, якісно впоратися з якими можуть тільки професіонали, і тільки при наявності якісних матеріалів. Правильне утеплення покрівлі є запорукою енергоефективності, комфорту і довговічності всієї будівлі. У випадку зі скатної дахом, правильне утеплення даху може забезпечити можливість розширення житлового простору будинку за рахунок мансардного поверху. На справжній момент покрівля більшості виробничих будівель і багатоповерхових житлових будинків являє собою кілька шарів: підстава, пароізоляція, теплоізоляція, бетонна стяжка і гідроізоляція. Недосконалість цієї технології в тому, що всі ці матеріали мають шви, і незважаючи на їх ретельну пропайку та обробку, це значно знижує термін експлуатації споруди. До того ж ця конструкція вимагає велику кількість матеріалу і робочої сили.

Пропонуємо вирішити проблему надійного утеплення та гідроізоляції плоскої покрівлі за допомогою напилення пінополіуретану (ППУ) і подальшого нанесення гідроізоляційного або УФ-стійкого покриття.

Рис. Напилення пінополіуретану на плоску покрівлю Без-имени-2Пенополиуретан — безшовний напилюваний полімер, термін експлуатації якого перевищує 30 років! Вперше використовувати ППУ для утеплення покрівлі стали у Німеччині, США і Канаді, де вперше задумалися про ефективному витрачанні теплоенергії. Там прийшли до висновку, що за допомогою якісного покриття покрівлі ППУ можна легко і значно знизити тепловтрати, а, отже, і скоротити використання опалювальних приладів. Тут же варто додати, що при утепленні покрівлі пінополіуретаном (ППУ) навіть невеликого шару ППУ достатньо для отримання надійної герметизації покрівлі.

ППУ — це єдиний матеріал, що включає в собі властивості паро, волого- і теплоізоляції, дозволяє істотно знизити вартість проведення робіт і, отже, робить його більш економічним у порівнянні з іншими способами теплоізоляції.

ППУ володіє дуже низьким коефіцієнтом теплопровідності — 0,019-0,03 Вт / (м * С) — що дозволяє використовувати шар теплоізоляції в 1,5-2 рази тонше, ніж при використанні традиційних утеплювачів. Дах утеплена пінополіуретаном зберігає тепло, а також забезпечує додатковий акустичний комфорт. Щільність ППУ дозволяє безперешкодно ходити по ньому і обслуговувати устаткування, розташоване на даху.

За допомогою ППУ покрівлю можна утеплювати як зовні, так і зсередини (див. Рис.2)Без-имени-3

При нанесенні ППУ на зовнішню поверхню даху необхідно захистити покриття від впливу сонячного світла. Це можна реалізувати за допомогою спеціальних мастик типу «рідка гума» або звичайними фасадними фарбами (див. Рис.3).

Без-имени-4Ці покриття додадуть покрівлі з ППУ стійкість до УФ-променів, додаткову гідроізоляцію і збільшать термін експлуатації ізоляції. Колір покриття можна підібрати на свій смак.

Необхідно також враховувати навантаження, які повинна буде витримувати покрівля: люди, що знаходяться на даху або велика кількість снігу в зимовий час. У таких випадках використовується ППУ підвищеної щільності, рекомендується застосовувати пінополіуретан із щільністю не нижче 50-60 кг / куб. м.

Особливу увагу слід загострити на обробці стиків і примикань. Обробка стиків (у випадку, якщо на поверхні даху є труби або інші споруди) традиційними способами і матеріалами являє собою дуже нелегке завдання. На жаль, старі методи не здатні забезпечити повноцінну і довгострокову гарантію від протікання.

Ми пропонуємо вирішення вічної проблеми ізоляції покрівельних стиків і примикань!

Завдяки безшовному, монолітному покриттю ППУ такі протечки виключені — дах, ізольована пінополіуретаном (ППУ) є повністю герметичним, навіть у таких складних місцях як покрівельні стики і примикання.

На Рис.4 показаний приклад, як можна обробити місця примикань покрівельного покриття з трубою за допомогою ППУ. Таке покриття являє собою надійний і високоефективний водонепроникний бар’єр.

«Герметизація стиків пінополіуретаном»Без-имени-5

На Рис.5 показаний приклад примикання покрівлі і повітряпроводу установки для кондиціонування повітря: ППУ нанесений на всю поверхню металевих листів.Без-имени-6

«Герметизація примикання покрівлі пінополіуретаном»

Переваги технології ППУ при утепленні даху: Без-имени-7

 • Немає необхідності в демонтажі старої покрівлі.
 • Високий коефіцієнт теплопровідності ППУ, що дозволяє зменшити товщину утеплювача.
 • ППУ має високий показник адгезії до більшості будматеріалів.
 • Не потрібно якої-небудь спеціальної обробки або підготовки поверхні даху.
 • Легко обволікає нерівності і поверхні будь-яких форм і вигинів.
 • Утворює монолітне, безшовне покриття без швів і стиків, заповнюючи будь-які тріщини і дефекти.
 • Висока швидкість проведення робіт.
 • ППУ не схильний до гниття і перешкоджає поширенню грибка і цвілі
 • У покриттях із ППУ не живуть комахи і гризуни.
 • Покрівля, покрита ППУ практично виключає появу на ній бурульок і обмерзань (які є наслідком поганої теплоізоляції і супутнього їй танення снігу).

«Напилювання ППУ на купольну покрівлю»Без-имени-8

 Низький коефіцієнт теплопровідності, здатність вспінюватися безпосередньо на ізольованої поверхні, заповнення всіляких тріщин і зазорів, створення міцного монолітного безшовного покриття, укупі з високим показником адгезії до будь-якої підстави, а також високі гідроізоляційні властивості і стійкість до впливу агресивних середовищ зумовило широкий спектр застосування пінополіуретану (ППУ) в різних сферах: утеплення ангарів і складів, утеплення ємностей і резервуарів, ізоляція трубопроводів, утеплення балконів і лоджій, утеплення будинків та ін.Без-имени-9

Об

ОСТАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *