Нанесення пінополіуретану (ППУ)
11.01.2016Пінополіуретан дуже технологічний матеріал. З нього отримують таку безліч виробів різних форм, призначень і властивостей, що просто не віриться, що це все один матеріал.
З ППУ роблять елементи декору і ліпнину, бампери автомобілів, теплоізоляцію трубопроводів, будь-які подушки для диванів і крісел, автомобільні деталі салону, термопанелі для облицювання фасадів будівель, і багато іншого.
Існує дві основні технології отримання виробів і нанесення ізоляції з пінополіуретану. Це напиленняі заливка ППУ.
Напилення пінополіуретану (ППУ).
Процес напилення пінополіуретану відбувається безпосередньо на об’єкті у замовника на місці виконання ізоляційних робіт. Компоненти ППУ-системи (поліізоціонат і поліол) подаються з роздільних ємностей, попередньо підігріваються до необхідної температури і дозуються в потрібній пропорції за допомогою спеціальної установки високого тиску. Нанесення пінополіуретану на ізольовану поверхню виробляє оператор за допомогою пістолета-розпилювача. Перемішування компонентів ППУ-системи відбувається безпосередньо в пістолеті-розпилювачі в спеціальній камері змішування за рахунок множинного зіткнення молекул компонентів ППУ-системи під високим тиском близько 100 бар. Розпилення пінополіуретану відбувається за рахунок зниження тиску при виході з розпилювального сопла пістолета.
«Обладнання для напилення ППУ»
Суміш наноситься на ізольовану поверхню в рідкому вигляді. Напилювана суміш рівномірно розподіляється по поверхні, спінюється, багаторазово збільшуючись в об’ємі, заповнює всі найдрібніші щілини і тріщини. У результаті утворюється жорстке безшовне, монолітне теплоізоляційне покриття з найнижчим коефіцієнтом теплопровідності. Напилюваний ППУ наноситься шарами практично на будь-які матеріали: дерево, скло, метал, бетон, цегла, фарбу, не залежно від геометричної складності та конфігурації, на вертикальних і горизонтальних поверхнях і навіть на стелі.
«Процес напилення пінополіуретану в Тернополі»
Важливим моментом при теплоізоляції напиленням пінополіуретану, є температура. Оптимальною вважається температура в межах + 20 ÷ + 30 градусів за Цельсієм, як самих компонентів ППУ-системи, так і ізольованої поверхні. В іншому випадку збільшується витрата системи з огляду на те, що компоненти будуть гірші вспінюватися. Еластичний і в той же час досить щільний матеріал (щільністю від 30 до 60 кг / м3) дозволяє здійснювати як теплоізоляцію стін і стелі будівель, так і призначених для ходьби покриттів як підлоги і даху.
Пінополіуретанової покриття крім високих теплоізоляційних властивостей, набуває гідроізоляційні характеристики, що робить його ще більш цікавим матеріалом щодо традиційних теплоізоляційних матеріалів вимагають додаткових заходів по паро- гідроізоляції. Технологія напилення ППУ дає можливість виконувати роботи з ізоляції конструкцій, як в новому будівництві, так і при реконструкції. Для нанесення ізоляції не потрібно підготовки поверхні. Технологія ідеальна для ізоляції сталевих технологічних конструкцій і ємностей різної форми і розмірів.
Ми професійно займається напиленням пінополіуретану в західній Україні. У нашому парку є спеціальне професійне обладнання високого тиску, на якому наші досвідчені фахівці виконають будь-яку складну задачу з утеплення будинку або складу ППУ.
Ми завжди готові надати будь-яку інформаційну та технічну підтримку в питаннях підбору теплоізоляційних матеріалів, опалення, зниження теплових втрат та підвищення енергоефективності Вашого будинку.
«Заливочна форма і заливальна головка для пінополіуретану»
При заливанні компоненти ППУ-системи змішуються без участі повітря в змішувальних голівках спеціального заливочного комплексу (див. Рис.3). У результаті утворюється монолітна, рівна струмінь, яку можна впорснути в обмежену порожнину — прес-форму. Для заливки використовують пінополіуретани різних щільностей, але мають уповільнене час спінювання, для того, щоб заливальна композиція встигла розлитися по всій формі.
«Машина для заливки пінополіуретану»
Методом заливки ППУ можна отримувати теплоізоляційні панелі типу «сендвіч» (SIP, СИП панелі), що складаються з отверділого поліуретану і облицювальних листів (див. Рис.4).
Відмітна особливість даної технології — економічність. Досить залити сумішшю інгредієнтів дно форми, і через 20-25 с композиція збільшується в об’ємі, заповнюючи весь простір форми. Інша відмінна риса — можливість отримувати вироби будь-якого рельєфу.
Завдяки цьому, технологія ЗАЛИВКИ ППУ дозволяє отримувати широку гаму різних виробів: теплоізоляційні шкаралупи; плити; сендвіч панелі; панелі з облицюванням; елементи холодильників; термопанелі; терки, декор; багети; елементи меблів, бджолині вулики, елементи повітроводів і системи вентиляції та багато іншого.
ОСТАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ