УТЕПЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ.  Пінополіуреан (ППУ). Напилення та заливка

Утеплення та гідроізоляція лоджій пінополіуретаном (ппу).

Утеплення лоджії — це завдання, яке ми знаємо як вирішити з дуже високою ефективністю і в стислі терміни.  Ми спеціалізуємся  на утепленні методом напилення пінополіуретану (ППУ). Сучасний метод тепловізійного контролю дозволяє заявити нам, що утеплення лоджії напилюваним ППУ — самий, без перебільшення, найкращий метод утеплення.

Нижче представлені  фото і термограмми, на яких видно як працює наша теплоізоляція. На поверхні піни температура практично скрізь однакова і немає містків холоду.

Жоден з існуючих утеплювачів не дасть таких результатів!

Мало того, товщина пінополіуретану всього 40-50мм, а  це значить більше місця залишиться для корисної площі, що немало важливо на лоджіях або балконах.

ППУ — це тепло-, паро-, гідро-та шумоізоляція в одній особі. Після напилення пінополіуретану(ППУ) не потрібно робити ніяких пароізоляційних плівок.

У ППУ не міститься фенол і стирол, які визнані небезпечними для людини. Після затвердіння, а це 20 сек., Пінополіуретан(ППУ) нічого вже не виділяє і є біологічно нейтральним матеріалом. Відразу після утеплення лоджії пінополіуретаном можна приступати до подальших дій по обробці лоджії.

 

Зателефонуйте нам, і ми вам розкажемо про технології напилення ППУ і дадуть відповідь на будь-які питання.

Ми працюємо по всій території України!
Звертайтеся — ми завжди раді своїм клієнтам!

0506740231  ,0660263236, 0673363057,0978873294
Пошта:p.p.u-dolina@ukr.net

Об